Wczytywanie...
3 zdjęcia zawodniczek Contimax MOSiR Bochnia w hali sportowej gospodarzy spotkania.

Rok 2021 rozpoczynamy niestety od porażki. Grot TomiQ Pabianice – Contimax MOSiR Bochnia 81:61 / 1 Liga Koszykówki Kobiet

Rok 2021 rozpoczynamy niestety od porażki. Dziś ulegamy w Pabianicach wyżej notowanej ekipie Grot TomiQ.
.
02.01.2021 r.
1 Liga Koszykówki Kobiet, 12 kolejka
Grot TomiQ Pabianice – Contimax MOSiR Bochnia 81:61 (30:14, 17:12, 15:20, 19:15)
.
Drużyna gospodyń od pierwszych minut narzuciła wysokie tempo gry. W szeregach bochnianek szwankowała obrona, 30 punktów straconych w 1 kwarcie do dużo za dużo. Koleje kwarty już miały bardziej wyrównany przebieg. W 3 kwarcie dobra obrona i szybka gra w ataku powoduję, że wygrywamy kwartę 20:15. Bardzo dobre zawody rozgrywa Magda Puter 26 pkt. (5×3),  która prowadzi koleżanki do „ostatniego zrywu” w 4 kwarcie. Na 4 minuty do końca meczu mosirki odrabiają straty z -15 na -7. Niestety podrażnione tym faktem pabianiczanki koncentrują się jeszcze bardziej i odnoszą pewne zwycięstwo.
.
Skład i punkty Contimax MOSiR Bochnia: Magdalena Puter 26, Julia Natkaniec 10, Monika Malinowska 6, Natalia Mazur 5, Karolina Wilk 5, Anna Krawiec 4, Maja Stachura 3, Gabriela Rak 2, Julia Fortuna 0, Sara Marczyk 0.
Trenerka Małgorzata Misiuk, asystent Rafał Sroka.
.
Relacja statystyczna – kliknij tutaj.
Transmisja meczu – kliknij.
Mecz w ocenie trenerki przeciwniczek w TVP 3 Łódź Sport – kliknij tutaj.
.
Wyniki pozostałych meczów 12 kolejki grupy B:
Wisła CanPack Kraków – AZS Politechnika Korona Kraków 36:83
Dijo Maximus GOKiS Katy Wrocławskie – Pompax Tecza Leszno 63:58
Lider Swarzędz – AZS Umed Widzew Łódź 87:67
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. – MUKS Poznań …