Międzynarodowy Festiwal Koszykówki „BOCHNIA CUP 2019”- wyniki i relacje
W dniach 25-27 stycznia na czerech salach sportowych w Bochni w pięciu kategoriach wiekowych rozgrywany jest Międzynarodowy Festiwal Koszykówki BOCHNIA CUP 2019.
W tegorocznym turnieju swój udział zapowiedziały kluby z: Irlandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i najlepsze drużyny z całej Polski. Łącznie wystartuje 34 drużyny, czyli ponad 500 zawodniczek będzie walczyło o najwyższe laury.
Relacja live z Hali Widowiskowo – Sportowej:
Piątek, 25.01.2019 r.
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.30 | SD Felix Zasavje – Basket Ostrava (04) | 95:30 |
2 | 10.00 | Zsíros Akadémia Kőbánya – Fr. Mathews Cork (04) | 78:32 |
3 | 11.30 | UMCS Lublin – MOSiR Bochnia (04) | 38:60 |
4 | 13.00 | SD Felix Zasavje – Fr. Mathews Cork (04) | 82:18 |
5 | 14.30 | Basket Ostrava – UMCS Lublin (04) | 35:55 |
6 | 16.00 | Zsíros Akadémia Kőbánya – MOSiR Bochnia (04) | 78:58 |
7 | 17.30 | MOSiR Bochnia – Basket Ostrava (open) | 79:49 |
8 | 19.00 | Ikar Niepołomice – MKS PM Tarnów (open) | 68:107 |
9 | 20.30 | UKS Piłsudczyk Brzeg – MKS MOS Wrocław (02) | 32:56 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.30 | MOSiR Bochnia – UKS Basket Dąbrówka (02) | 59:30 |
2 | 10.00 | UKS 3 Żyrardów – Wisła Can-Pack Kraków (02) | 35:62 |
3 | 11.30 | KSW Spartakus Jelenia Góra – SD Felix Zasavje (05) | 43:71 |
4 | 13.00 | MOSiR Bochnia – UKS 3 Żyrardów (02) | 59:61 |
5 | 14.30 | UKS Basket Dąbrówka – UKS Piłsudczyk Brzeg (02) | 39:77 |
6 | 16.00 | Wisła Can-Pack Kraków – MKS MOS Wrocław (02) | 33:40 |
7 | 17.30 | SD Felix Zasavje – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. (05) | 83:64 |
SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.30 | SSK Basket Stara Lubovna – ISWJ Wisła (07) | 94:16 |
2 | 10.00 | UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia I (07) | 20:69 |
3 | 11.30 | MOSiR Bochnia II – Arka Gdynia (07) | 29:39 |
4 | 13.00 | Young Angels Kosice – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) | 39:45 |
5 | 14.30 | SSK Basket Stara Lubovna – MOSiR Bochnia I (07) | 57:63 |
6 | 16.00 | ISWJ Wisła – UKS Żak Nowy Sącz (07) | 19:44 |
7 | 17.30 | MOSiR Bochnia II – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) | 48:36 |
8 | 19.00 | Arka Gdynia – Young Angels Kosice – (07) | 28:23 |
HALA SPORTOWA SP4/LO II
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.30 | MOSiR Bochnia – SSK Basket Stara Lubovna (05) | 75:37 |
2 | 10.00 | Young Angels Kosice – Basket Ostrava(05) | 118:15 |
3 | 11.30 | SSK Basket Stara Lubovna – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. (05) | 37:75 |
4 | 13.00 | UKS 3 Żyrardów – Wisła Can-Pack Kraków (05) | 95:41 |
5 | 14.30 | Young Angels Kosice – ISWJ Wisła (05) | 78:28 |
6 | 16.00 | MOSiR Bochnia – KSW Spartakus Jelenia Góra (05) | 61:42 |
7 | 17.30 | Wisła Can-Pack Kraków – ISWJ Wisła (05) | 49:39 |
8 | 19.00 | Basket Ostrava – UKS 3 Żyrardów(05) | 19:105 |
Zdjęcia z meczy dostępne na Facebooku:
Sobota, 25.01.2019 r.
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.00 | Fr. Mathews Cork – Basket Ostrava (04) | 20:29 |
2 | 9.30 | Zsíros Akadémia Kőbánya – UMCS Lublin (04) | 59:38 |
3 | 11.00 | SD Felix Zasavje – MOSiR Bochnia (04) | 73:61 |
4 | 12:30 | Basket Ostrava – Zsíros Akadémia Kőbánya (04) | 23:83 |
5 | 14.00 | UMCS Lublin – SD Felix Zasavje (04) | 37:81 |
6 | 15.30 | MOSiR Bochnia – Fr. Mathews Cork (04) | 69:36 |
7 | 17.00 | IKAR Niepołomice – Basket Ostrava (open) | 70:64 |
8 | 18.30 | MOSiR Bochnia – MKS PM Tarnów (open) | 85:64 |
9 | 20.30 | UROCZYSTA PREZENTACJA DRUŻYN, SHOW KOSZYKARSKIE |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.00 | UKS 3 Żyrardów – MKS MOS Wrocław (02) | 38:61 |
2 | 9.30 | MOSiR Bochnia -UKS Piłsudczyk Brzeg (02) | 77:31 |
3 | 11.00 | UKS Basket Dąbrówka – Wisła Can-Pack Kraków (02) | 23:44 |
4 | 12:30 | MOSiR Bochnia – MKS MOS Wrocław (02) | 60:59 |
5 | 14.00 | UKS Basket Dąbrówka – UKS 3 Żyrardów (02) | 44:64 |
6 | 15.30 | Wisła Can-Pack Kraków – UKS Piłsudczyk Brzeg | 67:38 |
7 | 17.00 | Wisła Can-Pack Kraków – Young Angels Kosice -5 | 40:68 |
8 | 18.30 | Stara Lubovna – SD Felix Zasavje (05) | 37:69 |
SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.00 | SSK Basket Stara Lubovna – – UKS Żak Nowy Sącz (07) | 48:43 |
2 | 9.30 | MOSiR Bochnia I – ISWJ Wisła (07) | 66:14 |
3 | 11.00 | MOSiR Bochnia II – Young Angels Kosice (07) | 39:33 |
4 | 12:30 | Arka Gdynia – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) | 48:41 |
5 | 14.00 | ISWJ Wisła – Young Angels Kosice (07) | 18:76 |
6 | 15.30 | UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia II (07) | 24:28 |
7 | 17.00 | MOSiR Bochnia I – KSW Spartakus Jelenia Góra (07) | 45:18 |
8 | 18.30 | SSK Basket Stara Lubovna – Arka Gdynia (07) | 51:28 |
HALA SPORTOWA SP4/LO II
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.00 | MOSiR Bochnia – SD Felix Zasavje (05) | 50:54 |
2 | 9.30 | SSK Basket Stara Lubovna – KSW Spartakus Jelenia Góra(05) | 42:57 |
3 | 11.00 | Young Angels Kosice – UKS 3 Żyrardów (05) | 59:61 |
4 | 12:30 | Basket Ostrava – Wisła Can-Pack Kraków (05) | 45:56 |
5 | 14.00 | UKS 3 Żyrardów – ISWJ Wisła (05) | 62:11 |
6 | 15.30 | KSW Spartakus Jelenia Góra – ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. -5 | 35:66 |
7 | 17.00 | ISWJ Wisła – Basket Ostrava (05) | 50:31 |
8 | 18.30 | MOSiR Bochnia- ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. -5 | 42:56 |
Zdjęcia z meczy dostępne na Facebooku:
- Zespół Szkół nr 1 – kliknij
- Hala Widowiskowo- Sportowa – kliknij
- Ceremonia otwarcia i koszykarskie Show – kliknij
Niedziela, 26.01.2019 r.
Zdjęcia dostępne na Facebooku:
– Hala Widowiskowo-Sportowa (mecze + dekoracja) – kliknij
HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA
Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
8.00 | SD Felix Zasavje – Zsíros Akadémia Kőbánya (04) | 67:38 |
9.30 | Fr. Mathews Cork – UMCS Lublin (04) | 27:44 |
11.00 | MOSiR Bochnia – Basket Ostrava (04) | 66:41 |
12:30 | MOSiR Bochnia – Ikar Niepołomice (open) | 62:57 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.00 | UKS Piłsudczyk Brzeg – UKS 3 Żyrardów (02) | 27:57 |
2 | 9.30 | UKS Basket Dąbrówka – MKS MOS Wrocław (02) | 24:50 |
3 | 11.00 | MOSiR Bochnia – Wisła Can-Pack Kraków(02) | 37:54 |
4 | 12:30 | Basket Ostrava – MKS PM Tarnów (open) | 38:72 |
SALA SPORTOWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1
Lp. | Godz. | DRUŻYNY | WYNIK |
1 | 8.00 | MECZ o 7 MIEJSCE Przegrany 13 z 14 (07) ISWJ Wisła – MOSiR Bochnia II | 22:33 |
2 | 9.30 | MECZ o 5 MIEJSCE Wygrany 13 z 14 (07) Young Angels Kosice – UKS Żak Nowy Sącz | 32:33 |
3 | 11.00 | MECZ o 3 MIEJSCE Przegrany 15 z 16 (07) KSW Spartakus Jelenia Góra – Arka Gdynia | 28:39 |
4 | 12:30 | MECZ o 1 MIEJSCE Wygrany 15 z 16 (07) MOSiR Bochnia I – SSK Basket Stara Lubovna | 47:33 |
HALA SPORTOWA SP4/LO II
Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych
Open
MOSiR Bochnia | Basket Ostrava | IKAR Niepołomice | MKS PM Tarnów | Punkty | Miejsce | |
MOSiR Bochnia | X | 79:49 | 62:57 | 85:64 | I | |
Basket Ostrava | 49:39 | X | 64:70 | 38:72 | IV | |
IKAR Niepołomice | 57:62 | 70:64 | X | 68:107 | III | |
MKS PM Tarnów | 64:85 | 72:38 | 107:68 | X | II |
ROCZNIK 2002
MOSiR Bochnia | UKS Basket Dąbrówka | UKS 3 Żyrardów | MKS MOS Wrocław | UKS Piłsudczyk Brzeg | Wisła Can – Pack Kraków | Punkty | Miejsce | |
MOSiR Bochnia | X | 59:30 | 59:61 | 60:59 | 77:31 | 37:54 | 8 | IV |
UKS Basket Dąbrówka | 30:59 | X | 44:64 | 24:50 | 39:77 | 23:44 | 5 | VI |
UKS 3 Żyrardów | 61:59 | 64:44 | X | 38:61 | 57:27 | 35:62 | 8 | III |
MKS MOS Wrocław | 59:60 | 50:24 | 61:38 | X | 56:32 | 40:33 | 9 | I |
UKS Piłsudczyk Brzeg | 31:77 | 77:39 | 27:57 | 32:56 | X | 38:67 | 6 | V |
Wisła Can – Pack Kraków | 54:37 | 44:23 | 62:35 | 33:40 | 67:38 | X | 9 | II |
ROCZNIK 2004
MOSiR Bochnia | SD Felix Zasavje | Fr. Mathews Cork | UMCS Lublin | Basket Ostrava | Zsíros Akadémia Kőbánya | Punkty | Miejsce | |
MOSiR Bochnia | X | 61:73 | 69:36 | 60:38 | 66:41 | 58:78 | 8 | III |
SD Felix Zasavje | 73:61 | X | 82:18 | 81:37 | 95:30 | 67:38 | 10 | I |
Fr. Mathews Cork | 36:69 | 18:82 | X | 27:44 | 20:29 | 32:78 | 6 | VI |
UMCS Lublin | 38:60 | 37:81 | 44:27 | X | 55:35 | 38:59 | 7 | IV |
Basket Ostrava | 41:66 | 30:95 | 29:20 | 35:55 | X | 23:83 | 6 | V |
Zsíros Akadémia Kőbánya | 78:58 | 38:67 | 78:32 | 59:38 | 83:23 | X | 9 | II |
ROCZNIK 2005
Grupa A | MOSiR Bochnia | ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. | SD Felix Zasavje | KSW Spartakus Jelenia Góra | SSK Basket Stara Lubovna | Punkty | Miejsce w gr. |
MOSiR Bochnia | X | 42:56 | 50:54 | 61:42 | 75:37 | 6 | III |
ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. | 56:42 | X | 64:83 | 66:35 | 75:37 | 7 | II |
SD Felix Zasavje | 54:50 | 83:64 | X | 71:43 | 69:37 | 8 | I |
KSW Spartakus Jelenia Góra | 42:61 | 35:66 | 43:71 | X | 57:42 | 5 | IV |
SSK Basket Stara Lubovna | 37:75 | 37:75 | 37:69 | 42:57 | X | 4 | V |
Grupa B | Young Angels Kosice | Basket Ostrava | UKS 3 Żyrardów | Wisła Can – Pack Kraków | ISWJ Wisła | Punkty | Miejsce w gr. |
Young Angels Kosice | X | 118:15 | 59:61 | 68:40 | 78:28 | 7 | II |
Basket Ostrava | 15:118 | X | 19:105 | 45:56 | 31:50 | 4 | V |
61:59 | 105:19 | X | 95:41 | 62:11 | 8 | I | |
Wisła Can– Pack Kraków | 40:68 | 56:45 | 41:95 | X | 49:39 | 6 | III |
ISWJ Wisła | 28:78 | 50:31 | 11:62 | 39:49 | X | 5 | IV |
Faza finałowa
ROCZNIK 2007
Grupa A | MOSiR Bochnia | ISWJ Wisła | UKS Żak Nowy Sącz | SSK Basket Stara Lubovna | Punkty | Miejsce |
MOSiR Bochnia I | X | 66:14 | 69:20 | 63:57 | 6 | I |
ISWJ Wisła | 14:61 | X | 19:44 | 16:94 | 3 | IV |
UKS Żak Nowy Sącz | 20:69 | 44:19 | X | 43:48 | 4 | III |
SSK Basket Stara Lubovna | 57:63 | 94:16 | 48:43 | X | 5 | II |
Grupa B | MOSiR Bochnia II | Arka Gdynia | Young Angels Kosice | KSW Spartakus Jelenia Góra | Punkty | Miejsce |
MOSiR Bochnia II | X | 29:39 | 39:33 | 48:36 | IV | |
Arka Gdynia | 39:29 | X | 28:23 | 48:41 | I | |
Young Angels Kosice | 33:39 | 23:28 | X | 39:45 | III | |
KSW Spartakus Jelenia Góra | 36:48 | 41:48 | 45:39 | X | II |
Faza finałowa:
Drużyny | Wynik | |
IV A – III B | ISWJ Wisła – Young Angels Kosice | 18:76 |
III A – IV B | UKS Żak Nowy Sącz – MOSiR Bochnia II | 24:28 |
I A – II B | MOSiR Bochnia I – KSW Spartakus Jelenia Góra | 45:18 |
II A – I B | SSK Basket Stara Lubovna – Arka Gdynia | 51:28 |
Drużyny | Wynik | |
Mecz o miejsce 7 | ISWJ Wisła – MOSiR Bochnia II | 22:33 |
Mecz o miejsce 5 | Young Angels Kosice – UKS Żak Nowy Sącz | 32:33 |
Mecz o miejsce 3 | KSW Spartakus Jelenia Góra – Arka Gdynia | 28:39 |
Mecz o miejsce 1 | MOSiR Bochnia I – SSK Basket Stara Lubovna | 47:33 |